Çağrı Merkezi: 0 542 220 13 14

Kullanım Koşulları

1. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. SİR HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz. Siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız, değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

 

2. www.sir1967.com sitesinin tüm hakları SİR HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb.. içerikler, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. www.sir1967.com ‘da yer alan her türlü bilgilerin ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. www.sir1967.com ‘da yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

 

 

3. www.sir1967.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı(link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi vermek ya da reklam amaçlı yerleştirilmiş olabilir. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.sir1967.com 'un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.sir1967.com 'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.sir1967.com 'un bu şekilde herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

 

 

4. www.sir1967.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep formlar yer aldığı bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur. Üyelik işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler 256 Bit SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

 

5. www.sir1967.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki bazı fiyat veya ürün bilgilerinde yanlış eksik ya da eski bilgiler bulunabilir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan SİR HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün için (ürün içerisinde belirtilmediği sürece) genel ürün koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birini satın almak isterse, satın aldığı ürününün satın aldığı anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.