Çağrı Merkezi: 0 542 220 13 14

İptal&İade ve Değişim

Ürün İade Şartları

Amacımız sizi en iyi şekilde memnun etmek. İşte bu nedenle satış öncesi olduğu kadar, satış sonrasında da sizlerin yanındayız. Hem Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat hem de SİR HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Müşteri Memnuniyeti Sistemi'ne göre herhangi bir sebep göstermeksizin siparişinizden vazgeçebilirsiniz.

 

İade ve Değişim Şartları:

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu kapsamında satın almış olduğunuz ürünleri koşulsuz 14 gün içerisinde Cayma hakkınızı kullanarak iade ya da değişim yapabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü iade ve değişim şartlarına uymak koşuluyla fatura ibrazı ile fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

İade ve değişim taleplerinizi sir1967.com ya da iletişim kanallarımızdan iletebilirsiniz. İade ve değişim işlemlerinde ürün faturası ibraz edilmelidir. Aksi takdirde iade ve değişim yapılmamaktadır.

İade ve değişim yapılan ürünlerin gönderim ücretlerinin müşteri tarafından ödenmesi gerekmektedir.

Ürün iade ve değişim işlemlerinde ürünlerinizi;

*Yurtiçi Kargo ile kargo ücretini ödeyerek gönderebilirsiniz.

Ürün ambalajı açılmış olsa da ambalaj içinden çıkan tüm aparatlar (poşet, iğne, bilgi kartı,etiket ve aparatları vs.) eksiksiz ve sağlam olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün üzerinde hiçbir değişiklik ve deformasyon yapılmamış olarak tarafımıza geri gönderilmelidir. Ürün kesinlikle kullanılmamış olmalı, üzerinde leke, yırtık vs. hasar olmamalıdır.

 

Ürün İade ve Değişim Adresimiz:

Fatih Mahallesi 1191 Sokak No:27 Sarnıç Gaziemir/İzmir

Telefon: +90 (232) 445 58 82

E-posta: info@sir1967.com

Lütfen Unutmayın...

Sir Hazır Giyim'den almış olduğunuz ürünü yukarıdaki şartlar doğrultusunda iade etmek istediğinizde, almış olduğunuz ürünü ürünün faturası ile birlikte yukarıdaki adresimize göndermeniz gerekmektedir.

 

Değişim ve İadesi Kabul Edilemeyen Ürünler:

Yukarıdaki ürünler için tanımlanan şartlara uygun olmayan ürünler değişim ve iade yapılamamaktadır.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, iade edilen ürünün SİR HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'e ulaştığı andan itibaren ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Havale iadeleri talepleri sistemimiz tarafından bankaya bildirilir maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından hesabınıza aktarılır.

Kredi Kartı ile ödemesi yapılmış ürünlerde iade taleplerinizi tam ve eksiksiz yaptığınız taktirde ilgili bilgiler bankanıza aktarılır ve maksimum 10 iş günü içinde banka tarafından ödeme yapılmaktadır. İlgili Banka Kredi Kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. (Bu süreçte SİR HAZIR GİYİM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'in herhangi bir etkisi yoktur.)

Eğer iade ile ilgili tutarınız ilgili banka tarafından 10 iş günü geçmiş ve halen hesabınıza yatırılmamış ise info@sir1967.com adresine göndereceğiniz bir e-posta ile bizi bilgilendirmenizi rica ederiz. Bu gibi durumlarda Bankanızın kredi kartı servisi ile irtibata geçmeniz gerekebilir.